راهنمای مراسم عروسی در زمستان
Card image

عروسی در زمستان


مراسم عروسی در زمستان علی رغم این که دغدغه های خاص خود را دارد، دارای فواید بسیاری نیز می باشد که اگر بتوانید بر این دغدغه ها و مشکلات احتمالی غلبه کنید، می توانید از مزایا برگزاری جشن عروسی در زمستان بهره مند شوید و شب به یادماندنی را برای خود بسازید.
در مواقعی که تعداد جشن های عروسی در دیگر فصول زیاد باشد، ممکن است نتوانید باغ و تالار مناسبی پیدا کنید و مجبور شوید، مراسم عروسی خود را در فصل زمستان برگزار نمایید. در هر صورت نباید نگران این موضوع باشید. فصل زمستان هم می تواند زمان مناسبی برای برگزاری یک عروسی جذاب باشد، به شرطی که به نکات مهمی توجه داشته باشید.

Card image

مزایای عروسی در زمستان

مهمترین مزیت برپایی جشن عروسی در فصل زمستان، قیمت ارزان تمامی تجهیزات و خدمات جشن های عروسی می باشد. به این دلیل که در این فصل استقبال کمتری از تالار ها و دیگر خدمات عروسی می شود، معمولا قیمت این موارد پایین نگه داشته می شود. نکته دیگر رمانتیک بودن و متفاوت بودن نحوه برگزاری این جشن می باشد که علی رغم وجود برخی محدودیت ها، جذابیت های خاص خود را دارد.

Card image

ایده های جذاب عروسی در زمستان

اگر کمی خلاقیت به خرج دهید، می توانید ایده های بسیار زیبا و رمانتیکی برای برپایی یک جشن عروسی ایده آل در فصل زمستان پیدا کنید. برای مثال می توانید از دکوراسیون خاص فصل و یا از ساقدوش هایی با لباس مشکی استفاده کنید که در تقابل با سفیدی فصل زمستان بوده و جذابیت مراسم را دوچندان می کند. بهتر است از غذاها و نوشیدنی های گرم برای مهمان ها استفاده کنید. گرفتن عکس یادگاری در زیر برف می تواند روز خاطره انگیزی را برای شما و مهمان ها رقم بزند. حتی تزیین ماشین عروس و داماد و استفاده از ماشین مشکی می تواند بسیار زیبا و دلنشین باشد. همچنین شما می توانید با استفاده از شمع ، نورپردازی فضای مکان برگزاری را رومانتیک‌تر کنید.

Card image

ویژگی های مراسم عروسی در زمستان

برگزاری عروسی در زمستان ویژگی های خاص خود را دارد و باید به نکاتی در مورد نحوه برگزاری عروسی در زمستان توجه نمود. یکی از مهمترین موارد در برپایی یک جشن عروسی در این فصل، انتخاب فضای مناسب برای برگزاری مراسم می باشد. در این گونه مراسم های عروسی بهتر است، از تالار عروسی به جای باغ تالار استفاده کنید و مهمان ها را به یک فضای سرپوشیده هدایت کنید. البته این مورد شاید جز محدودیت های این گونه مراسم ها نیز محسوب شود. ویژگی دیگر انتخاب شام عروسی و پذیرایی مناسب است که باید متناسب با این فصل باشد. البته برخی شرایط دیگری نیز ممکن است به وجود آید. برای مثال شما می بایست لباسی متناسب با فصل سرما بپوشید ، می‌توانید از یک شنل یا کت برای گرم نگاه داشتن خود استفاده کنید و مطمئن باشید که جذابیتتان را هم چند برابر می‌کند.