معرفی دوبی
معرفی
Card image


بی شک دبی از لحاظ زیبایی در خاورمیانه منحصربفرد است !!!
انواع تفریحات ، مکان های دیدنی و فضاهای رویایی که ساخته شده می تواند برای عکاسی و فیلمبرداری ، لحظات بی شک تکرار ناپذیری را برای شما به ارمغان بیاورد. دبی برای دوست داران تاریخ مکان خوبی نیست اما اگر اهل تفریح و هیجان باشید این شهر از بهترین مکان های دنیا برای شماست.

پیست اسکی در فصل تابستان
Card image


بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده در دنیا محسوب می شود و با وجود قابلیت های بی شمار و امکانات فراوانی که این شهر دارد چندان دور از ذهن نیست که پیست اسکی آن از برترین جاذبه گردشگری برای شما گردشگران نیز باشد

سواحل جمیرا
Card image


ساحل جمیرا از پربازدید و محبوب ترین سواحل دبی است، مکانی تمیز با شن های طلایی رنگ، درختان نخل و چمن های سبز رنگ که هر بیننده ای را محو خود می کند.
علاوه بر زیبایی این ساحل جمیرا شهرتش را مدیون دو هتل عظیم برج العرب و جمیرا بیچ است که در این ناحیه بنا شده اند.

بازار سوق البهار
Card image


طراحی این بازار واقعاً خارق العاده است، راهروهایی پوشیده از سنگ با سقف هایی مرتفع، نورپردازی بی نظیر و معماری عربی به طور همزمان جذابیت قدیمی و آسایش عصر حاضر را ارایه می دهد.
این بازار که بر روی آب واقع شده ابا وزن و آهنگ و الگویی خاص که واقعاً هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. می توان از این بازار به عنوان یکی از زیباترین تفاسیر از میراث غنی و متنوع خاورمیانه در هر نقطه از منطقه نام برد، بازاری سنتی که جذابیت هایش در کنار امکانات رفاهی مدرن آن نظیر دستگاه خودپرداز، صرافی و فروشگاه خشکبار تکمیل می شوند.

ساحل کایت
Card image


یکی از سواحل محبوب دبی است. این ساحل در کنار ساحل ام سقیم قرار دارد و محبوبترین مکان برای غواصی است . می توانید در طول ساحل پیاده روی کنید و یا به تماشای بادبادک ها بنشینید . یکی دیگر از مزایای این ساحل ، نمای فوق العاده ای از برج العرب است.

میراکل گاردن
Card image


میراکل گاردن یا باغ معجزه ، نمونه ای منحصر به فرد در نوع خود در منطقه و دنیاست که مقصدی عجیب برای تفریح می باشد.
رکورد گینس به خاطر طولانی ترین دیوار گل در جهان به این باغ داده شده است که نقطه ی عطفی در گردشگری دبی به حساب ‏می آید.‏ در این باغ طراحی های عظیم و اشکال مختلف با استفاده از باغچه های گل و سازه ‏های متنوع ایجاد شده است. تعداد گل های به کار برده شده در کمال تعجب به بیش از 45 میلیون می رسد که بعضی از آنها را از ‏مناطق دیگر به اینجا انتقال داده اند.‏

برج خلیفه
Card image


برج خلیفه در مرکز شهر دبی قرار دارد و وجود آن سبب رونق منطقه شده است. آسمان خراش بی نظیر دبی 830 متر ارتفاع دارد .
در مدت زمان کوتاهی برج خلیفه آن قدر معروف شد که حالا شاهدیم از اقصی نقاط دنیا برای بازدید از آن به سوی دبی می روند. این ساختمان بلند آن قدر جذاب است که اگر برای نخستین بار با آن رو به رو شوید چند دقیقه ای محو تماشایش خواهید شد.

هتل برج العرب
Card image


هتل برج العرب دبی برای مدت زیای نماد شهر دبی بوده و هر کس با دیدن تصاویر برج العرب دبی بلافاصله دبی را در ذهن خود مرور می کند. لوکس ترین هتل جهان در فاصله 280 متر از ساحل جمیرا دبی واقع شده است و با یک پل اختصاصی به این ساحل دبی وصل می شود. زیبایی وصف ناپذیر این هتل در کنار دریای آبی ، صحنه های چشم نوازی را پدیدآورده است.