معرفی ترکیه
معرفی
Card image


این کشور با طبیعت و سواحل بسیار زیبا سالانه گردشگران بسیاری را بخود جذب میکند. به همین دلیل نیز تور ترکیه در میان گردشگران و مخصوصا ایرانیان طرفداران بسیاری دارد.

خیابان استقلال
Card image


این خیابان سنگ فرش شده هم توریست ها و هم محلی ها را مجذوب خود می کند.

مسجد سلطان احمد
Card image


مسجد سلطان احمد استانبول (که به مسجد آبی نیز معروف است)، یکی از باشکوه‌ترین بنا‌های کشور ترکیه به شمار می‌رود. گنبدهای آبشاری و شش مناره باریک، آسمان استانبول را به تصرف خود درآورده‌اند.

کاخ توپکاپی
Card image


یکی از بزرگ ‌ترین و محبوب ‌ترین مراکز برای بازدید گردشگران در استانبول است.
ساخت این بنا بر روی یک ‌شبه جزیره کوچک ساخته ‌شده است و در سمت شمالی آن دماغه طلایی و در جنوب آن نیز دریای مرمر قرار دارد؛ در سمت شمال شرقی این بنا نیز تنگه بسفر قرار گرفته است که موجب می‌شود تا نمایی زیبا از سمت آسیایی این منطقه نیز برای این کاخ مهیا شود.

میدان تقسیم
Card image


در بخش اروپایی شهر استانبول واقع است و از معروف‌ترین میدان‌های استانبول است .

پل بغاز
Card image


این پل یکی از زیباترین پلهای کابلی ترکیه می باشد. این پل از جمله پلهای تاریخی ترکیه هم محسوب می‌شود که طرفداران بسیاری به خاطر زیبایی خصوصاً در شب دارد و همه ساله این پل و زیبایی آن جزء جاهای دیدنی شهر استانبول برای مسافران قرار می‌گیرد.

تنگه بسفر
Card image


این تنگه دو دریای سیاه و مرمره را به یکدیگر متصل می‌کند. در این تنگه قایق و کشتی‌سواری رواج زیادی دارد و از محبوبترین اماکن گردشگری در شهر استانبول به شمار می رود.

جزیره بیوک آدا
Card image


جزیره ای که حمل و نقل موتوری ممنوع است و تنها با کالسکه تردد می شود ، در یک روز آفتابی در استانبول، یکی از گزینه های جذاب برای گشت و گذار در این شهر، سفر با کشتی از بندرگاه و بازدید از آن جزیره می باشد.
در طول مسیر حرکت به سوی بیوک آدا، از همراهی پرندگان دریایی نیز لذت وافر خواهید برد و خاطره خوبی را از سفر به این جزیره به همراه خواهید برد.